Othello’nun Yönetmeninden “vahşi Batı” Yorumu

Antalya Devlet Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Vahşi Batı” adlı oyun 7 Ocak’ta prömiyerini yaparken, iki haftada 3400 seyirciye ulaştı.Sam Shepard’ın yazdığı, yönetmenliğini ise geçen sezon Othello’nun yönetmenliğini de üstlenen...

Othello’nun Yönetmeninden “vahşi Batı” Yorumu
Antalya Devlet Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Vahşi Batı” adlı oyun 7 Ocak’ta prömiyerini yaparken, iki haftada 3400 seyirciye ulaştı.
Sam Shepard’ın yazdığı, yönetmenliğini ise geçen sezon Othello’nun yönetmenliğini de üstlenen Malcolm Keith Kay’in yaptığı aynı zamanda müziklerini de seslendirdiği “Vahşi Batı” adlı oyun çok sevildi.7 Ocak’ta prömiyer yapan oyun iki haftada 3400 seyirciye ulaştı.
Birbirinden farklı yaşamları seçen iki kardeşin yıllar sonra buluşmasından doğan iç ve dış çatışmaları ele alan oyunda başrolleri, Selim Bayraktar, Orkun Yılmaz, Kader Gözpınar ve Salih BAyraktar paylaşıyor. Oyun 23 ve 24 Ocak’ta son kez perde açacak.
Ocak ayını “Fare” adlı oyunla kapatacak olan Antalya Devlet Tiyatrosu Şubat’ın ilk haftasında “Daniş Çelebi ve Çengi Sümbül” adlı oyunla sezona devam edecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327