OTOMOBİL TALİHLİSİ NOTER HUZURUNDA BELİRLENDİ

Kütahya’da bir alış veriş merkezinin, 1 Ekim 2014-28 Ocak 2015 tarihlerinde gerçekleştirdiği ’otomobil çekilişli’ alış veriş kampanyasına toplam 23 bin 460 kişi katıldığı bildirildi.Mağaza yetkilileri, kampanyada çekilişin 201 bin...

OTOMOBİL TALİHLİSİ NOTER HUZURUNDA BELİRLENDİ
Kütahya’da bir alış veriş merkezinin, 1 Ekim 2014-28 Ocak 2015 tarihlerinde gerçekleştirdiği ’otomobil çekilişli’ alış veriş kampanyasına toplam 23 bin 460 kişi katıldığı bildirildi.
Mağaza yetkilileri, kampanyada çekilişin 201 bin 140 müracaat arasında yapıldığını ifade ettiler.
4 ay süren kampanya da binlerce kişi kupon alırken büyük çekiliş Kütahya 2. Noteri Seçkin Dabak, Başkatip Ferruh Kardaş ve Katip İrfan Çakır huzurunda sahibini buldu.
Ayış veriş merkezi olarak üçüncü araba kampanyasını başarıyla noktalamanın gururunu yaşadıklarını belirten Genel Müdür Atakan Tahmas, “Ziyaretçilerimiz hem alışveriş yaptılar, hem de kampanyamıza katıldılar. Huzur ve güven veren bir ortamda nitelikli ve doğru alışveriş noktası ile toplumun ihtiyaçlarına, duyarlı mağazacılık anlayışımızla daha geniş kitlelerin hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sosyal hayata katkı sağlamanın yanında yepyeni kampanyalar ile Kütahyalıları buluşturacağız” dedi.
İlgiyle karşılanan kampanyanın otomobil talihlisi noter huzurunda Kütahya merkezden Yılmaz Akdemir olarak belirlendi.(EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327