Öyüş, Hac Dönüşü Meclis’e Başörtüsüyle Girdi

AK Parti Aydın Milletvekili Semiha Öyüş, hac dönüşü TBMM’deki ilk çalışma toplantısına başörtüsüyle katıldı.27 Eylül’de hac farizasını yerine getirmek için kutsal topraklara giden Aydın’ın Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki...

Öyüş, Hac Dönüşü Meclis’e Başörtüsüyle Girdi
AK Parti Aydın Milletvekili Semiha Öyüş, hac dönüşü TBMM’deki ilk çalışma toplantısına başörtüsüyle katıldı.
27 Eylül’de hac farizasını yerine getirmek için kutsal topraklara giden Aydın’ın Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki tek kadın temsilcisi AK Parti Aydın Milletvekili ve Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Semiha Öyüş, yaşamını başörtülü olarak sürdürme kararı aldı. Dün yapılan AK Parti TBMM Grup Toplantısı’na ve Meclis çalışmalarına başörtülü olarak katılan Öyüş, partililerinin ilgi odağı oldu.
Hacı olduktan sonra başını örtme kararı alan AK Parti Aydın Milletvekili Semiha Öyüş’ün bu tercihi, Aydın’daki partililerince de takdirle karşılandı. Partilileri ve dostları, Öyüş’ün TBMM Grup Toplantısı’nda başörtülü olarak çekildiği ve sosyal medyada paylaştığı fotoğrafına yaptıkları yorumlarda, bu karından dolayı övgülerini dile getirerek AK Parti’li milletvekili Öyüş’ü kutladılar.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327