(ÖZEL HABER) LODOS SİLİVRİ SAHİLİNİ YIKTI GEÇTİ

Şiddetli lodos sonrası denizle karanın birleştiği Silivri’de oluşan tahribatın boyutu sular çekilince gün yüzüne çıktı. Sahildeki çay bahçeleri darmadağın olurken, yürüyüş yolundaki taşlar da yerinden söküldü.İstanbul’da haftasonu...

(ÖZEL HABER) LODOS SİLİVRİ SAHİLİNİ YIKTI GEÇTİ
Şiddetli lodos sonrası denizle karanın birleştiği Silivri’de oluşan tahribatın boyutu sular çekilince gün yüzüne çıktı. Sahildeki çay bahçeleri darmadağın olurken, yürüyüş yolundaki taşlar da yerinden söküldü.
İstanbul’da haftasonu etkili olan şiddetli lodos hayatı olumsuz etkiledi. Lodos nedeniyle bazı yerlerde ağaçlar devrildi, oluşan dev dalgalar ise sahili aşıp bazı ilçeleri su altında bıraktı. Şiddetli lodos Silivri’de de hayatı felç etti. Dev dalgaların getirdiği atıklar sebebiyle çöplüğe dönen Silivri sahili ve dalgakıran mevkiindeki belediye ekipleri temizlik çalışması yaptı.
Öte yandan, şiddetli lodos ve bugün etkili olan şiddetli yağışın ardından Marmara Denizi’nin rengi değişti. Silivri sahilinden çekilen görüntülerde denizin çamurla kaplandığı görüldü.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327