Palabıyık, Mhp’li Vekilin Sözlerine Cevap Verdi

Manisa’nın Kula ilçesinde yapılması planlanan hastane ile ilgili açıklamalarda bulunan MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay’ın sözlerine, AK Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık’tan cevap gecikmedi.AK Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet...

Palabıyık, Mhp’li Vekilin Sözlerine Cevap Verdi
Manisa’nın Kula ilçesinde yapılması planlanan hastane ile ilgili açıklamalarda bulunan MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay’ın sözlerine, AK Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık’tan cevap gecikmedi.
AK Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık, MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay’ın ’Yeni yapılacak hastane mevcut hastaneden küçük, sağlık ocağı kadar bir yer’ sözlerine tepki gösterdi. Yer tespit çalışmalarının sürdüğünü aktaran Palabıyık, yeni yapılacak hastanenin, mevcut hastaneden daha büyük ve geniş olduğunu belirtti. Hastanenin 18 bin metre kare alana inşa edileceğini ifade eden Palabıyık, "Ak Parti Manisa Milletvekillerimiz Hüseyin Tanrıverdi ve Muzaffer Yurttaş, yapılacak hastane ile ilgili defalarca açıklama yaptılar. Mevcut hastanenin 4 bin 800 metrekare alanı var. Yapılacak olan hastane, 18 bin metre kare alana inşa edilecek. Acaba Sayın Erkan Akçay, kaç tane 18 bin metrekare alana sahip sağlık ocağı gördü. Bence maksatları, biz hastaneyi yapınca onların Kula’daki malzemeleri ellerinden gitmiş olacak. Kendileri illaki Kula’ya yatırım yapmak istiyor ve Kula’yı en az bizler kadar sevdiğini düşünüyorsa, MHP’li Büyükşehir Belediyesi, Kula’ya çöp tesisi yapmak istiyor, bunu engellesin. Çünkü Kula’lı vatandaşlar, Kula’yı çöplük yaptırmak istemiyor. Biz hastanenin projesini tamamladık ve ihale sürecine gelmiş durumda" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327