Pasinler’de 2. Etap Asfalt Çalişmasi Tamamlandı

Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve Pasinler Belediyesinin Pasinler’de ortak yürüttükleri asfalt kaldırım çalışmalarının 2. etabı tamamlandı.Pasinler’de Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve Pasinler Belediyesinin yaklaşık iki aydır ortak...

Pasinler’de 2. Etap Asfalt Çalişmasi Tamamlandı
Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve Pasinler Belediyesinin Pasinler’de ortak yürüttükleri asfalt kaldırım çalışmalarının 2. etabı tamamlandı.
Pasinler’de Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve Pasinler Belediyesinin yaklaşık iki aydır ortak yürütülen asfalt ve kaldırım çalışmaları bütün hızıyla devam ediyor. Birinci etabın tamamlanmasının ardından hava şartlarından dolayı ara verilen çalışmalar yağan yağmurun ardından başlayarak cumhuriyet caddesinin ikinci etabının asfaltı da atıldı.
Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, seçimlerde verdiğimiz bütün sözleri tek tek yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Erzurum Büyükşehir Belediyemizle ilçe belediyesi olarak koordineli olan çalışmalarımız hava koşullarına rağmen hız kesmeden devam ediyor. Cumhuriyet Caddesi ve ara sokaklarının birinci etabını bitirdikten sonra hava şartlarından dolayı ikinci etapta elimizde olmayan nedenlerden dolayı biraz gecikme oldu. Şükürler olsun ki bugünler havalar güzel gittiğinden dolayı Cumhuriyet Caddemizin ve ona bağlı ara sokaklarında asfaltını attık ve vatandaşlarımızın hizmetine sunduk dedi.
Başkan Sertoğlu, yapılan bu çalışmalar neticesinde vatandaşlarımıza güzel bir hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz. İnşallah havalar böyle güzel giderse 3. Etap çalışmalarına başladık. En kısa zamanda da bitirerek sonuçlandıracaklarını, çalışmalar esnasında vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz sıkıntıdan dolayı da bizleri mazur görmelerini bekliyoruz. Bütün bu çalışmalar sonuçta vatandaşlarımızın daha iyi bir ilçede yaşamaları içindir şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327