Pasinler’de Okul Taşıtı Sürücülerine Eğitim Semineri Verildi

Pasinler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Köprüköy İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Timi ve Pasinler İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından okul taşıtı sürücüleri için eğitim semineri verildi.Erzurum’un Pasinler ilçesi İlçe Halk...

Pasinler’de Okul Taşıtı Sürücülerine Eğitim Semineri Verildi
Pasinler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Köprüköy İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Timi ve Pasinler İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından okul taşıtı sürücüleri için eğitim semineri verildi.
Erzurum’un Pasinler ilçesi İlçe Halk Eğitim Merkezi salonunda okul taşıtı sürücüleri için Köprüköy İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Timinde görevli Astsubay Kd. Baş Çavuş Tolga Tulgar, Pasinler İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memurları Garip Süngürer ve Emrah Çavuş tarafından sürücülere okul servis araçları hizmet yönetmeliği, araçlarda yanıcı, patlayıcı türünden cisimlerin bulundurulmaması, sürücülerin öğrencilere davranış biçimleri, sürücüler tarafından gelmeyen öğrencilerin durumlarının öğrenilmesi, araçların teknik kontrollerinin yapılması ve servis araçlarıyla hız yapılmaması gibi bir çok konuda eğitim semineri verildi.
Halk Eğitim Merkezi salonunda yapılan seminere İlçe Milli Eğitim Müdürü İmran Taşbaşı ve Şube Müdürü Orhan Beyazlı’nın yanı sıra çok sayıda minibüs sürücüsü katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327