Polisten Dövizli Uyarı

Manisa Emniyet Müdürlüğü, sürücüleri bir hafta boyunca 32 ayrı noktada emniyet kemeri takmaları konusunda uyaracak. Bir hafta sürecek uygulama sonunda emniyet kemeri takmayan sürücülere cezai işlem uygulanacak.Manisa Emniyet Müdürlüğü...

Polisten Dövizli Uyarı
Manisa Emniyet Müdürlüğü, sürücüleri bir hafta boyunca 32 ayrı noktada emniyet kemeri takmaları konusunda uyaracak. Bir hafta sürecek uygulama sonunda emniyet kemeri takmayan sürücülere cezai işlem uygulanacak.
Manisa Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürlüğü, Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü, Bölge Trafik Müdürlüğü ve Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri Manisa genelinde 32 ayrı noktada sürücüleri bir hafta boyunca emniyet kemeri takmaları konusunda uyaracak. Ellerinde ‘Lütfen emniyet kemeri takınız’ yazılı dövizlerle her saat başı sürücüleri uyaracak olan polislerin bu uygulaması bir hafta sürecek.
Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Bilge Ünal, "Bir hafta boyunca sürücülerimizi emniyet kemeri takmaları konusunda uyaracağız. Bugün saat başı sonrasında 2-3 saat arayla emniyet mensupları ellerindeki dövizlerle il genelinde 32 ayrı noktada ‘Lütfen emniyet kemerini takınız’ yazılı dövizlerle sürücülerimizi uyaracağız. Amacımız emniyet kemeri kullanımının alışkanlık haline getirilmesi. Uygulamanın ardından emniyet kemeri takmayan sürücülerimize cezai işlem uygulanacak. Bu uygulamamız süreli bir uygulama değil devamlı bir uygulama olacak” dedi.
Şehrin 32 ayrı noktasında ellerinde dövizlerle bekleyen polisleri gören sürücülerin ise emniyet kemerlerini taktıkları gözlemlenirken emniyet kemeri takılı olmayan sürücüler de polisin uyarısı ile emniyet kemerini taktılar.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327