Prof. Dr. Ömer Faruk Harman Sakarya’da Konferans Verdi

Sakarya Müftülüğü’nün Sakarya genelinde görev yapan Din Görevlileri ve Kur’an Kursu öğreticilerine yönelik organize ettiği konferans programı, yoğun bir katılımla Serdivan Belediyesi Kültür Kongre Merkezi’nde yapıldı.Gerçekleşen...

Prof. Dr. Ömer Faruk Harman Sakarya’da Konferans Verdi
Sakarya Müftülüğü’nün Sakarya genelinde görev yapan Din Görevlileri ve Kur’an Kursu öğreticilerine yönelik organize ettiği konferans programı, yoğun bir katılımla Serdivan Belediyesi Kültür Kongre Merkezi’nde yapıldı.
Gerçekleşen programa, Türkiye’de Dinler Tarihi alanında sayılı isimlerden olan Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Faruk Harman konuk olarak katılarak konferans verdi.
Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan konferans programında Sakarya Müftüsü İlyas Serenli bir açılış konuşması gerçekleştirdi. Ardından programa konuşmacı olarak katılan Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Faruk Harman, salonun tamamını dolduran Kur’an Kursu Öğreticileri ve Din Görevlilerine “İlahi Dinler ve İslamofobi” konulu bir konferans verdi.
Gerçekleştirilen Konferans Programının sonunda günün anısına Prof. Dr. Ömer Faruk Harman’a çiçek takdim edildi. Din gönüllülerinin büyük ilgi gösterdiği konferans programına; Sakarya Müftüsü İlyas Serenli, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Faruk Harman, Sakarya İl Müftü Yardımcıları, ilçe müftüleri, Sakarya genelinde görev yapan Din Görevlileri ve Kur’an Kursu Öğreticileri katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327