Rektör Acar’dan 68 Aksaray Gazeteciler Cemiyeti’ne Ziyaret

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar, 68 Aksaray Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.Ziyarette ASÜ hakkında da bilgiler veren Rektör Acar, “Üniversitemiz genç bir üniversite. Türkiye’nin en hızlı büyüyen üniversitelerinden...

Rektör Acar’dan 68 Aksaray Gazeteciler Cemiyeti’ne Ziyaret
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar, 68 Aksaray Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.
Ziyarette ASÜ hakkında da bilgiler veren Rektör Acar, “Üniversitemiz genç bir üniversite. Türkiye’nin en hızlı büyüyen üniversitelerinden bir tanesi. Gençliğinin verdiği dinamizmi sonuna kadar kullanan, o enerjiyi yapıcı yönde sarf etmeye çalışan bir üniversite. Şu anda bulunduğumuz kategoride, yani 2000 yılından sonra kurulan üniversiteler arasında akademik performans yönünden birinci olan üniversite. Yaptığı çalışmalarla, projelerle, açılımlarla Türkiye’de adından her geçen gün övgüyle söz ettiren bir üniversite. Başarıları artık yurt dışında duyulmaya başlamış, bu çerçevede çeşitli branşlarda ödüller alan bir üniversite. Gelişmeler bizi memnun ediyor. İnşallah Aksaray ve üniversite iş birliği sürdüğü müddetçe üniversitemiz gelişecek, üniversite şehrin ekonomi ve sosyal hayatına yeni bir dinamizm kazandıracak ve böylelikle karşılıklı olarak birbirimizi geliştirmeye, iyileştirmeye gayret edeceğiz” diye konuştu.
68 Aksaray Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Südemen ise üniversitenin hızla geliştiğine dikkat çekerek, “Genç ve dinamik üniversitemizin bize göre yine genç ve dinamik rektörü Sayın Mustafa Acar bizi, yani gazetecileri cemiyette ziyaret ettiler. Üniversitemiz gerçekten genç bir üniversite. Mustafa Acar üniversitemizin ikinci rektörü. 4 yılını bahar aylarında dolduracak. Ben teşekkür ediyorum kendilerine” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327