Rektör Yılmaz Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Hakkı Yılmaz, öğrencilerin daveti üzerine Iğdır Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı Bölümü’nün Araştırma Yöntem ve Teknikleri Dersi’ne katıldı.Rektör Yılmaz’ın...

Rektör Yılmaz Öğrencilerle Bir Araya Geldi
Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Hakkı Yılmaz, öğrencilerin daveti üzerine Iğdır Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı Bölümü’nün Araştırma Yöntem ve Teknikleri Dersi’ne katıldı.
Rektör Yılmaz’ın katıldığı Araştırma Yöntem ve Teknikleri Dersi’nde öğrencilerden Yunus Çiftçi “TV’lerin geçmişten günümüze gelişimi”, Emrullah Ölmez “OCR ve E-kitap”, Fadime Vural “Antiketira İlk Analog Bilgisayar” ve Musa Çakmaz da “Yapay zeka uygulamaları” konularında sunum yaptılar.
Buradaki konuşmasında Rektör Yılmaz, Iğdır Üniversitesi öğrencilerinin daveti üzerine derse katıldığını belirterek, öğrencilerin çok iyi hazırlandığını ve yapılan sunumları çok beğendiğini söyledi.
Prof. Dr. Yılmaz, dersin bitmesinden sonra öğrencilerle Suveren Kampüsü merkezi derslik kantininde bir araya gelerek sorunlarını dinledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327