Sagra Orduspor’a Ana Sponsor Oldu

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’dan Orduspor’a dev bir destek daha geldi. Başkan Yılmaz’ın girişimleriyle çikolata firması Sagra, Orduspor’un ana sponsoru oldu.Orduspor’da sezon başlamadan önce yaşanan mali krize el...

Sagra Orduspor’a Ana Sponsor Oldu
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’dan Orduspor’a dev bir destek daha geldi. Başkan Yılmaz’ın girişimleriyle çikolata firması Sagra, Orduspor’un ana sponsoru oldu.
Orduspor’da sezon başlamadan önce yaşanan mali krize el atan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, başlattığı kombine kampanyasının ardından bu kez de Ana sponsor bulunmasına öncülük etti. Ünye Çalışma Ofisi’nde Sanset Sagra’nın sahipleri Ahmet Toksöz, Zafer Toksöz ve Sanset Sagra Şube Müdürü Teomen Önsel’le bir araya gelen Başkan Yılmaz, Sagra’nın Orduspor’a Ana sponsor olmasını istedi.
BAŞKAN YILMAZ’DAN AHMET TOKSÖZ VE ZAFER TOKSÖZ’E TEŞEKKÜR
Sagra yönetimiyle yaptığı görüşmenin ardından Ahmet Toksöz ve Zafer Toksöz’e, Ordulular adına teşekkür eden Başkan Yılmaz, "Sagra, fındık işleme projesine 1936 yılında başlayan ve Türkiye’nin ilk fındık ihracatçısı olmanın ve fındığın özelliklerini ve kullanım alanlarını dünyaya tanıtan firma olmanın gururunu yaşamaktadır. Bizlerde Sagra ile her zaman gurur duyduk. Sagra’nın sahipleri Ahmet Toksöz ve Zafer Toksöz kardeşler ile Ünye Çalışma Ofisi’nde bir araya gelerek Orduspor’a sponsor olmalarını istedik. Sağolsunlar bizleri kırmadılar ve Orduspor’un Ana sponsoru olmayı kabul ettiler ve çok ciddi bir destek vereceklerini belirttiler. Ben Sagra’nın sahipleri Ahmet Toksöz ve Zafer Toksöz’e Ordulular adına teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.
ORDUSPOR’A HERKES DESTEK VERMELİ
Orduspor’un Ordu’nun en büyük markası olduğunu dile getiren Başkan Yılmaz, “Orduspor’un her zaman yanında olacağız. Orduspor’da yaşanan mali kriz nedeniyle kombine kampanyası başlatmıştık. Şimdi ise Sagra’nın ana sponsor olmasını sağladık. Ben Ordu’da bizlerin gururu olan diğer büyük firmalarında Orduspor’a destek vermesini istiyorum. Bizler bu sezon Orduspor’a dolaylı ve doğrudan 3.5 milyon lira destek olduk” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327