Sahan’da 2015’e Davullu Zurnalı Karşılama

Yeni yılı değişik ortamlarda karşılamak isteyenler için büyük bir farklılık sunan Sahan Restoranda yeni yıl davullar ve zurnalar eşliğinde karşılandı. Konukların gecenin geç saatlerine kadar sıra gecesi ekibinin coşkulu müziğiyle eğlendiği...

Sahan’da 2015’e Davullu Zurnalı Karşılama
Yeni yılı değişik ortamlarda karşılamak isteyenler için büyük bir farklılık sunan Sahan Restoranda yeni yıl davullar ve zurnalar eşliğinde karşılandı. Konukların gecenin geç saatlerine kadar sıra gecesi ekibinin coşkulu müziğiyle eğlendiği Sahan’da sahne alan sanatçılarda beğeni topladı.
Gaziantep’in gözde mekanları arasında yer alan Sahan’da düzenlenen yılbaşı eğlence programında 2015 davullu zurnalı karşılandı. Şahsuvar Sıra gecesi ekibinin sahne aldığı Sahan Restoran’da gecenin geç saatlerine kadar süren eğlence programında Ebru Miray ve Sezen Sayın’da bir birinden güzel parçalarla konukları coşturdu. Akşamın erken saatlerinde başlayan ve gecenin geç saatlerine kadar süren yılbaşı programında sıra gecesi ekibinin gösterilerine davul zurna ekibi farklı bir renk katarken 2015 yılına yöresel oyun havalarını söyleyerek giren konuklar yeni yılın barış ve huzur getirmesi temennilerinde bulundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327