Sahilde Odun Toplarken Kaybolan Kadın

Kastamonu’nun İnebolu ilçesinde, odun toplamak için gittiği sahilde dalgalara kapılarak gözlerden kaybolan Pakize Yılmaz’ı arama çalışmaları ikinci günü devam ediyor.Kastamonu Valiliği AFAD, Amasra Sahil Güvenlik Grup Komutanlığı ve...

Sahilde Odun Toplarken Kaybolan Kadın
Kastamonu’nun İnebolu ilçesinde, odun toplamak için gittiği sahilde dalgalara kapılarak gözlerden kaybolan Pakize Yılmaz’ı arama çalışmaları ikinci günü devam ediyor.
Kastamonu Valiliği AFAD, Amasra Sahil Güvenlik Grup Komutanlığı ve İnebolu Sahil Güvenlik Komutanlığı’nın ortaklaşa gerçekleştirdiği arama çalışmaları sürüyor. Pakize Yılmaz’ın sulara kapıldığı alan çevresinde dalgıçlar gün boyu dalışlar yaptı. Fırtına ve dalgaların etkisini kaybetmesiyle çözüme ulaşılacağına inanılıyor.
İnebolu Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan da arama çalışmalarını yerinde görmek için alana gelerek bilgi aldı. Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Kastamonu Valiliği AFAD personelinden gelinen son noktayı öğrenen Kaymakam Görgülüarslan, Pakize Yılmaz’ın ailesi ile de görüştü. Yılmaz’ın sulara kapıldığı an yanında olan eşi Süleyman Yılmaz ve oğlu Mustafa Yılmaz ile görüşen Görgülüarslan, aileye sabır diledi. Komşu sahil ilçeleri ve köylerindeki balıkçılara da bilgi verildi ve dikkatli olmaları söylendi. Yetkililer, çalışmaların aralıksız sürdüğünü ve yakın bir zamanda çözüme ulaşılacağını belirtti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327