Salihli Ak Parti Kongre Sürecinde Ulvi Murat Tunca Da Adaylığını Açıkladı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Salihli ilçe Teşkilatı tarafından 8 Kasım’da yapılacak olan ilçe başkanlığı seçimlerinde adaylığını açıklayan Veteriner Hekim Ulvi Murat Tunca, AK Parti’nin bayrağını daha da ileriye taşıyacaklarını...

Salihli Ak Parti Kongre Sürecinde Ulvi Murat Tunca Da Adaylığını Açıkladı
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Salihli ilçe Teşkilatı tarafından 8 Kasım’da yapılacak olan ilçe başkanlığı seçimlerinde adaylığını açıklayan Veteriner Hekim Ulvi Murat Tunca, AK Parti’nin bayrağını daha da ileriye taşıyacaklarını söyledi.
Ulvi Murat Tunca Salihli Moola Restaurant ve Kır Düğün Salonunda AK Parti Salihli İlçe Başkanlığı için aday olduğunu açıkladı. Gerçekleştirilen kahvaltılı basın toplantısına daha önce ilçe teşkilatında görev almış yöneticiler, delegeler, Eski Belediye Başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.
Ulvi Murat Tunca açıklamasında, "Genel Merkezimizin almış olduğu prensip kararıyla tüm Türkiye’de olduğu gibi Salihli ilçemizde de tek liste ile kongreye gidilecek. Kongreye çıkacak adayı da partimizin kriterleri doğrultusunda genel merkezimiz belirleyecek. Bu bağlamda değişik dönemlerde Medya ve Tanıtım Başkan Yardımcılığı, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcılığı görevlerinde Ak Parti Salihli Teşkilatına hizmet ettim. 2014 yerel seçimlerinde Salihli Belediye Başkan Aday Adaylığı sürecini geçirdim. Görev yapmaktan onur duyduğum partime, her zaman olduğu gibi hizmet etmekten, görev düşmesi ve ihtiyaç duyulması halinde, ilçe başkanlığı gibi onurlu bir hizmeti yapmaktan gurur ve mutluluk duyacağım. Bizim anlayışımızda her zaman görev istenmez verilir. İlçe Başkanlığı görevi tarafıma verilirse şimdiye kadar partim adına yürüttüğüm her görev gibi bu görevi de layıkıyla Türkiye’mize, Salihli’mize ve partimize yakışır bir şekilde yapacağıma, Salihlimizde de partimizin her zaman olması gereken yerde, zirvede olması için elimden geldiğince çalışacağıma inancım tamdır" ifadelerine yer verdi.
“Oluşacak yeni yönetimle birlikte 2015 genel seçimler ve 2019 yerel seçimlerine Ak Parti bayrağını en iyi şekilde taşıyacaktır” diyen Tunca, “Bu kongre süreci beni ve arkadaşlarımı, bize destek verenleri, heyecanlandırmakta ve mutlu etmektedir. Coşkuyla karşıladığımız kongre heyecanını delegelerimizin teşkilat tabanımızın, sayın Vekillerimiz ve genel merkezimizin güven oyunu alarak Salihli ilçe başkanı görevine gelerek, önceki arkadaşlarımızdan alacağımız bayrağı daha ileriye taşımak istiyoruz” dedi.
Tunca konuşmasına şöyle devam etti:
“Yaptığımız istişare toplantısında, yaptıkları konuşmalarla sürece destek veren, Büyük Şehir Belediye Meclis üyesi Cihan Sarı, Belediye Meclis üyesi ve Eski Adala Belde Başkanı Ferayi Aslan, Eski Belediye Başkan adayımız Abdullah Şentürk, İlçe Başkanı görevinde bulunan Fatih Azak, Eski Sağ Sahil Sulama Başkanı Fikret Ceylan, Salihli Özel Hastanesi Kardiyolog Doktor Orhan Karabağ, Teşkilatımızın değişik dönemlerinde görev yapmış olan Tevfik Karayağız, Asım Yavuzer, Selami Sönmez , Fadime Karaman, Ferruh Varol, Osman Aksoy, Ersan İzmirlioğlu, Mustafa Baykal, ve Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güler’e yaptıkları konuşmalarında vermiş oldukları destek için teşekkür ediyorum. Mevcut durumdaki kişiler arasında bulunan küskünlükleri, kırgınlıkları ortadan kaldırıp herkesi kucaklayan bir yönetim anlayışıyla ilçemize daha güzel ve büyük hizmetlerin gelmesini sağlamak en büyük hedefimdir."
Tunca konuşmasının son kısmında şu ifadelere yer verdi:
“Kongrelerimiz büyük medeniyetimizin tüm değerleriyle milletimizle buluşma ve geleceğe taşınma iradesinin kaynağıdır. Nihayetinde kongrelerimiz, 2015 seçimlerine hazırlandığımız bu dönemde aziz milletimizden yeniden güç alacak partimizin ve teşkilatlarımızın tazelenme, yenilenme, kuvvet kazanma, 2023, 2053, 2071 hedeflerine ulaşma iradesinin kaynağıdır.”
Bu arada AK Parti Salihli İlçe Başkanlığı seçimi Salihli Kapalı Spor Salonu’nda 8 Kasım Cumartesi günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327