Saltukova’ya Vakumlu Temizlik Aracı

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Saltukova Belediyesi tarafından caddelerin temizliğinde kullanılmak üzere vakumlu yol süpürme makinesi alındı.Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, belediyeye kazandırılmış olan vakumlu süpürgeyle...

Saltukova’ya Vakumlu Temizlik Aracı
Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Saltukova Belediyesi tarafından caddelerin temizliğinde kullanılmak üzere vakumlu yol süpürme makinesi alındı.
Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, belediyeye kazandırılmış olan vakumlu süpürgeyle ilgili olarak verdiği açıklamada, “Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından belediyemize tahsis edilen ödenekten arta kalan miktara Belediyemiz Bütçesinden takviye edilerek; benzin motorlu, elle kumandalı, Hidrostatik tip, 240 litre kapasiteli, vakumlu yol süpürme makinası aldık. Bu makina, yağmur suyu mazgalları içerisinde ve caddelerimizin kenarlarında biriken yaprak ve pisliklerin daha hızlı ve düzenli toplanmasını sağlayacaktır. Bu da ayrıca bizlere iş gücü ve zamandan tasarruf ettirecektir. Yol süpürme makinasını çok değerli halkımızın hizmetine sunmaktan son derece mutlu ve memnun olduğumu söyleyebilirim. Bu makinanın belediyemize kazandırılmasında büyük katkıları bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanlığımıza da ayrıca çok teşekkür ederim" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327