Şarköy Yeni Stadına Kavuştu

Tekirdağ Birinci Amatör Lig takımlarından Şarköyspor’un yeni yapılan suni sentetik çim sahasının açılışı gerçekleştirildi.Açılışta yaptığı konuşmada sporun önemine değinen Tekirdağ Büyükşehir belediye Başkanı Kadir Albayrak,...

Şarköy Yeni Stadına Kavuştu
Tekirdağ Birinci Amatör Lig takımlarından Şarköyspor’un yeni yapılan suni sentetik çim sahasının açılışı gerçekleştirildi.
Açılışta yaptığı konuşmada sporun önemine değinen Tekirdağ Büyükşehir belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman spora ve sporcuya destek vereceğiz. Bugün burada Şarköy Şehir Stadının açılışı için toplanmış bulunuyoruz. Stadın yapımında katkıda bulunan tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyor, hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Konuşmaların ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Şarköy Belediye Başkanı Süleyman Altınok ve diğer protokol üyeleri stadta incelemelerde bulundu. Başkan Albayrak daha sonra tribüne giderek vatandaşlarla birlikte Şarköyspor A takımı ile Şarköyspor’da eskiden forma giyen sporcular arasında oynanan karşılaşmayı izledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327