Seda Sayan Söyledi Ceyhanlılar Coştu

Adana’nın Ceyhan ilçesinde bir alışveriş merkezi şubesinin açılışına katılan sanatçı Seda Sayan hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattı.İlçede hizmet veren Temizler Market’in Namık Kemal Mahallesi’ndeki yeni şubesini açılış...

Seda Sayan Söyledi Ceyhanlılar Coştu
Adana’nın Ceyhan ilçesinde bir alışveriş merkezi şubesinin açılışına katılan sanatçı Seda Sayan hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattı.
İlçede hizmet veren Temizler Market’in Namık Kemal Mahallesi’ndeki yeni şubesini açılış etkinliği kapsamında konser veren ünlü sanatçı Seda Sayan, seslendirdiği hareketli şarkıları ve kıvrak danslarıyla unutulmaz bir gece yaşattı. Ceyhan’da olmaktan dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Seda Sayan, kendisini Ceyhanlı hayranlarıyla buluşturan AVM yetkililerine teşekkür etti.
Yaklaşık 1 saat sahnede kalan Seda Sayan gördüğü ilgi karşısında memnun olduğunu ifade ederek, Ceyhan’a tekrar gelmek istediğini söyledi.
Seda Sayan’a çiçek takdim eden AVM Genel Müdürü Maruf Tüdeş, hizmetin yanı sıra düzenleyecekleri sosyal aktiviteler ile Ceyhan’a katkı sunmaya çalıştıklarını söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327