Seda Sayan'ın programında reyting kavgası

Reytingleri beklenileni vermeyen Evleneceksen Gel programında kavga çıktı.

Seda Sayan'ın programında reyting kavgası
Evleneceksen Gel programında damat adayı Derviş'in "Adam olsan..." diye başlayan sözleri üzerine sinirlerine hakim olamayan diğer bir damat adayı Fatih, yerinden bir anda kalkarak damat adayına vurmaya kalktı.

Show TV'de yayınlanan Uğur Arslan ve Seda Sayan'ın sunduğu Evleneceksen Gel programında kavga çıktı. Reytingleri düşük olan programın dün yayınlanan bölümünde damat adayı Fatih, gelin adayı Bahar’la görüşme masasında oturmuş ve ardından Bahar sürpriz bir karar vererek diğer damat adayı Derviş’ten hoşlandığını açıklamıştı.

İKİ DAMAT ADAYI ARASINDA KAVGA ÇIKTI

Son bölümde Derviş ve Bahar’ın görüşmesi sırasında söz alan Fatih ile Derviş arasında söz sataşması yaşandı. Derviş’in "Adam olsan..." diye başlayan sözleri üzerine sinirlerine hakim olamayan Fatih yerinden bir anda kalkarak damat adayına vurmaya kalktı. sözleri üzerine sinirlenen Fatih ayağa kalktı ve Derviş’in üstüne yürüdü.

EKRANI FLULAŞTIRDILAR

Ekran görüntüsü hemen flulaştırılırken 1-2 saniye içinde tanıtımlar dönmeye başladı. Tanıtımlar sonrası programın sunucusu Uğur Arslan’ın bu tip olayları bir daha yaşamak istemediklerini söyleyerek bir seferlik tarafları affettiklerini ve diskalifiye etmediklerini açıkladı.


Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2015, 19:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327