Şehit Mustafa Durmaz Parkına Basketbol Potası Dikildi

Ceyhan Belediyesi tarafından sporun desteklenmesi ve gelişmesi amacıyla başlatılan çalışmalar kapsamında parklara basketbol potaları dikiliyor.Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Şehit Mustafa Durmaz Parkı’na basketbol potası diken Ceyhan Belediyesi...

Şehit Mustafa Durmaz Parkına Basketbol Potası Dikildi
Ceyhan Belediyesi tarafından sporun desteklenmesi ve gelişmesi amacıyla başlatılan çalışmalar kapsamında parklara basketbol potaları dikiliyor.
Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Şehit Mustafa Durmaz Parkı’na basketbol potası diken Ceyhan Belediyesi Park Bahçe ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, “Belediye Başkanımız Alemdar Öztürk’ün talimatıyla çalışmalarımız hızla devam edecektir” dedi.
Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, ilçede sporu ve sporcuyu desteklemek, gençlere spor alışkanlığını kazandırmak amacıyla ilçe genelinde bir çalışma içersinde olduklarını ifade ederek, “Amacımız sporu sevdirmek ve bu alışkanlığı kazandırmaktır. ‘Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur’ felsefesiyle, ilçe genelinde uygun görülen bölgelere basketbol potaları diktirip, gençlerimize, çocuklarımıza spor imkânı sunmaya gayret ediyoruz. Ceyhan Belediyesi olarak vatandaşlarımızın her kesimine hizmet sunmaya gayret ediyoruz” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327