Şehzadeler Belediyesi’nden Amatör Spora Destek

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, amatör ve ferdi spor kulübü başkanlarıyla bir araya gelerek, sıkıntılarını dinledi.Manisa Öğretmenevi’nde gerçekleştirilen toplantıya, amatör ve ferdi spor kulüpleri başkanları yoğun...

Şehzadeler Belediyesi’nden Amatör Spora Destek
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, amatör ve ferdi spor kulübü başkanlarıyla bir araya gelerek, sıkıntılarını dinledi.
Manisa Öğretmenevi’nde gerçekleştirilen toplantıya, amatör ve ferdi spor kulüpleri başkanları yoğun katılım gösterdi. Kulüp başkanlarının sıkıntılarını dikkatle dinleyen Şehzadeler Belediye Başkanı Çelik, bol bol not aldı. Başkanlar genel olarak nakit sıkıntısı çektiklerini ve zorlukla faaliyet gösterdiklerini belirtti. Nakit sıkıntısının yanı sıra kulüp binası, spor tesisi, servis ve ulaşım sorunlarından söz edildi. Sorunları dikkatle dinledikten sonra konuşan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Amatör spor kulüpleriyle böyle bir organizasyonda buluşup, kulüp başkanlarının sıkıntılarını ilk ağızdan dinlemek önemli. Bizler gençlerimizin kötü alışkanlıklarla tanışmasını önlemek için, onların spora olan eğilimlerini arttırmak zorundayız. Biz Şehzadeler Belediyesi olarak yasaların müsaade ettiği kadarıyla, bütçemizin imkanlarını kullanarak amatör ve ferdi spor kulüplerine gerekli nakit ve malzeme yardımlarını yapacağız. Yapılan nakit yardımlarının doğru şekilde kullanılması için de takipte olacağız. Bununla alakalı müfettişler görevlendireceğiz. Hepimizin samimiyetine inanıyorum ancak size yapılacak yardım paraları devletin, milletin paraları bizler bunun takibiyle mükellefiz.” diye konuştu.
Başkan Çelik, toplantı sonrasında kulüp başkanlarına katılımlarından dolayı teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327