Selçuk Chp’den, Seçim Görevlilerine Teşekkür

CHP Selçuk İlçe Başkanı Özge Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı seçiminde görev alan tüm partililerine ve sandığa gelerek vatandaşlık görevini yapan tüm seçmenlerine yayımladığı yazılı basın açıklamasıyla teşekkür etti.Yıldırım,...

Selçuk Chp’den, Seçim Görevlilerine Teşekkür
CHP Selçuk İlçe Başkanı Özge Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı seçiminde görev alan tüm partililerine ve sandığa gelerek vatandaşlık görevini yapan tüm seçmenlerine yayımladığı yazılı basın açıklamasıyla teşekkür etti.
Yıldırım, yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti: "10 ağustos 2014 Pazar günü geride bıraktığımız Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Selçuk halkı sandığı gitme konusunda %82 ülke genelinin üzerinde bir hassasiyet göstermiştir. İzmir ve ilçemiz Cumhurbaşkanlığı seçiminde tercihini yine kendine yakışan bir şekilde laik, demokratik, çağdaş, hukuk devletinden yana kullanmıştır. Sandığa giderek temel yurttaşlık görevini yerine getirme bilincini taşıyan Selçuk halkına, seçim çalışmaları süresince çatı aday için emek harcayan başta Milliyetçi Hareket Partisi olmak üzere destek veren tüm siyasi parti yönetim ve örgütlerine, Sivil Toplum Kuruluşlarına, sandık görevlilerine ve seçim günü görev yapan herkese örgütümüz adına teşekkür ederiz"
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327