Sentetik Saha Kardan Temizlendi

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde yaşanan yoğun yağış nedeniyle kar altında kalan ve uzun süredir karla kaplı olan sentetik saha temizlendi.Yeşilkent mahallesindeki sentetik sahanın kardan temizlenmesi ile uzun süredir oynanamayan amatör spor...

Sentetik Saha Kardan Temizlendi
Bilecik’in Bozüyük ilçesinde yaşanan yoğun yağış nedeniyle kar altında kalan ve uzun süredir karla kaplı olan sentetik saha temizlendi.
Yeşilkent mahallesindeki sentetik sahanın kardan temizlenmesi ile uzun süredir oynanamayan amatör spor karşılaşmaları da bu hafta itibarıyla oynanmaya başlanacak. İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Erol Dübek, yaklaşık 3 gün süren yoğun ve yorucu bir çalışmanın ardından sentetik sahanın kardan temizlendiğini söyledi. Dübek açıklamasında, "İlçemizde ki tek sentetik sahamızın kardan temizlenmesi noktasında Bozüyük Belediyesi ve Vitraspor yönetimi bize destek oldu. Yaklaşık 7 kişilik bir ekip ve belediyemizden getirilen küçük kar makinası ile 3 günde sahayı kardan temizledik. Futbol oynanabilecek bir seviyeye getirdik. Bu hafta sonundan itibaren amatör spor karşılaşmaları oynanabilecek. Bizlere bu anlamda destek olan Bozüyük Belediyesi ve Vitraspor yönetimine tüm spor camiası adına teşekkür ediyorum" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327