Serkan Uçar'ın ailesi geri adım attı

Ece Erken ile gizlice evlenen oğlu Serkan Uçar'a ateş püsküren baba Nurettin Uçar Ece Erken ile bir problemi olmadığı söyledi.

Serkan Uçar'ın ailesi geri adım attı

Ünlü sunucu Ece Erken'in geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız evlendiği galerici Serkan Uçar, ailesinin sert tepkisiyle karşılaşmıştı. Erken'den 11 yaş küçük olan Uçar'ın babası Nurettin Uçar, İzmir Konak'taki nikahın ardından "Bu evliliği kimse istemiyor. O kişiyi gelin kabul etmiyoruz" demişti.

"ECE İLE BİR PROBLEMİMİZ YOK"

Baba Uçar'ın oğlunu aile şirketlerindeki işinden kovduğu ve kredi kartlarını kapattırdığı da iddia edilmişti. Sabah'ın haberine göre, baba Nurettin Uçar, oğluna duyduğu kızgınlığın geçtiğini söyledi: "Oğlum kötü bir şey yapmadı. Ece bizim gelinimiz. Baba olarak bana mutluluk dilemek düşer. Oğlum bize böyle bir sürpriz yapınca ben de sert bir tepki verdim ama bizim Ece ile bir problemimiz yok."

İSTANBUL'DA DÜĞÜN YAPACAKLAR

Buzların erimesinin ardından Uçar ve Erken'in annelerinin kahvaltıda bir araya geldiği öğrenildi. Nikah sonrası Çeşme'de bir kutlama yapmaya hazırlanan çiftin, baba Uçar'ın isteğiyle İstanbul'da da düğün yapacağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2014, 10:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327