SEYHAN ZİRAAT ODASI GENEL KURULU

Seyhan Ziraat Odası 23. Genel Kurulu yapıldı.Adana Ticaret Borsası toplantı salonunda yapılan genel kurulda konuşan Seyhan Ziraat Odası Başkanı Süleyman Girmen, “Bugün geldiğimiz noktada. Tarım sektörünün önemi ülkemizde bazı ekonomik...

SEYHAN ZİRAAT ODASI GENEL KURULU
Seyhan Ziraat Odası 23. Genel Kurulu yapıldı.
Adana Ticaret Borsası toplantı salonunda yapılan genel kurulda konuşan Seyhan Ziraat Odası Başkanı Süleyman Girmen, “Bugün geldiğimiz noktada. Tarım sektörünün önemi ülkemizde bazı ekonomik çevrelerin kabul etmek istememelerine rağmen artık daha açık bir şekilde ortada durmaktadır. Daha önce her türlü tarım ürünü için ’dışarıda daha ucuz ithal edelim’ diyen ekonomik çevrelerin tezleri tarım ürünleri fiyatlarının geldiği bu noktada artık mümkün değildir" dedi.
Konuşmaların ardından yapılan seçimde, 21 üye şu isimlerden oluştu:
"Süleyman Girmen, Şaban Baş, M. Tülin Erdemışık, Ahmet Nuri Sabuncu, Fevzi Şen, Rıfat Kodal, Cengiz Özdemir, Yaşar Özkan, Cahit İncefikir, İbrahim Köse, İbrahim Aksoğan, Mustafa Ölke, Mustafa Gökler, İzzet Karaali, Suat Bengül, Enver Kenanoğlu, Yahya Boğa, Oğuz Keskin, İlker Şimşek, Şaban Zorluer ve Suat Sevgen."
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327