SİNOP’TA "UYKU APNESİ LABORATUVARI" HİZMETE GİRDİ

Sinop Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Tolga Baş, Sinop’ta “Uyku Apnesi Laboratuvarı”nın hizmete girdiğini açıkladı.İl Koordinasyon Kurulu toplantısında sunum yapan Genel Sekreter Tolga Baş, “Sinop’ta karşılaştığımız...

SİNOP’TA
Sinop Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Tolga Baş, Sinop’ta “Uyku Apnesi Laboratuvarı”nın hizmete girdiğini açıkladı.
İl Koordinasyon Kurulu toplantısında sunum yapan Genel Sekreter Tolga Baş, “Sinop’ta karşılaştığımız en büyük sıkıntı hastanelerimizin fiziki yapısıydı. Yapılması planlanan yeni hizmet binaları bittiğinde büyük şehirlerde verilebilen sağlık hizmetlerini ilimize almış olacağız. Hastanelerimizin fiziki yapılarını yeniledik. Ağız sağlığı merkezimizde ve devlet hastanelerimizde Sinoplulara yakışır bir şekilde hizmet veriyoruz. Sinop’ta ‘Uyku Apnesi Laboratuvarı’ hizmete girdi. Sinopluların bu zamana kadar tedavi için il dışında çıkmak zorunda oldukları ‘uyku apnesi’ tedavisi için artık Sinop Atatürk Devlet Hastanesi’ne gelmelerinin yeterli olacak” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327