Siyer-i Nebi Yarışmasında Derece Alan Öğrencilere Ödülleri Verildi

Anadolu Gençlik Derneği’nin (AGD) tüm Türkiye genelinde liselilere yönelik düzenlediği Siyer-i Nebi Yarışması’nın Akçakoca ayağında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.77 erkek ve 78 kız lise öğrencisinin katıldığı ve...

Siyer-i Nebi Yarışmasında Derece Alan Öğrencilere Ödülleri Verildi
Anadolu Gençlik Derneği’nin (AGD) tüm Türkiye genelinde liselilere yönelik düzenlediği Siyer-i Nebi Yarışması’nın Akçakoca ayağında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.
77 erkek ve 78 kız lise öğrencisinin katıldığı ve Akçakoca İmam Hatip Lisesi’nde gerçekleşen yarışmada, adaylara Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (sav) hayatıyla ilgili 80 soru soruldu. Bu sorulara doğru cevaplar veren lise öğrencilerine, aldıkları derecelere göre çeşitli ödüller verilirken, bu yarışmalarda Düzce 2. ve 3.lüğünü kazanan Akçakocalı öğrenciler, Akçakoca İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik ve AGD Akçakoca Temsilcisi Hüseyin Denizgez tarafından ödüllendirildi. İlçe Milli Eğitim Müdürlü binasında gerçekleşen ödül törenine Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik ev sahipliği yaparken, Akçakoca Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Murat Tayyar, AGD İlçe temsilcisi Hüseyin Denizgez, Anadolu İHL okul-aile birliği başkanı Sümeyye Bucak ile dereceye giren öğrencilerden Sümeyye Semra Denizgez ile Şuheda Kadıoğlu katıldı.
Siyer-i Nebi yarışmalarında Düzce 2.si olan Sümeyye Semra Denizgez ve Düzce 3.olan Şuheda Kadıoğlu’na hediyelerini veren İlçe M.E.Müdürü Cevat Çevik, öğrencilere başarılarının devamını dileyerek, başarılarının üniversite sınavlarında da devam etmesini kendilerinden beklediklerini söyledi. AGD Akçakoca Temsilcisi Hüseyin Denizgez de dereceye giren öğrencilere hediyelerini vererek, sonraki yıllarda kendilerinden Düzce birinciliğini beklediklerini sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327