Sonat: "tek Çatida Birleşelim İndirim Yapalım"

Cemalpaşa Dolmuşçuları Toplu Taşıma Kooperatifi Başkanı Bekir Sonat, toplu ulaşıma yapılan zammı olumlu bulduklarını söyledi.Kooperatif merkez binasında araç sahipleri ve şoförler ile toplantı yapan Başkan Bekir Sonat, UKOME’nin zam...

Sonat:
Cemalpaşa Dolmuşçuları Toplu Taşıma Kooperatifi Başkanı Bekir Sonat, toplu ulaşıma yapılan zammı olumlu bulduklarını söyledi.
Kooperatif merkez binasında araç sahipleri ve şoförler ile toplantı yapan Başkan Bekir Sonat, UKOME’nin zam kararını da değerlendirdi. Sonat, “Zammı olumlu buluyoruz. Geçte olsa hakkımız olan zammı aldık. Bazı kesimlerin tepkisini ise saygıyla karşılıyoruz. Ama son zamanlarda başta mazot olmak üzere tüm girdilere yapılan zamlar, toplu taşımaya zammı kaçınılmaz kıldı. Toplu taşıma ücretlerinde indirime gidilebilir bunun da yolu tüm toplu taşıma araçlarının tek çatı altında toplanması ile olur. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Sözlü, bu taleplerimizi değerlendirmeye aldığında toplu taşıma ücretlerinde yüzde 20 gibi bir indirim yapılabilir” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327