Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürlerine Yönelik Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

Sosyal Güvenlik Kurumu Nevşehir İl Müdürlüğü tarafından, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürlerine yönelik bilgilendirme ve istişare toplantısı düzenlendi.6552 Sayılı yasa(Torba yasa) kapsamında 5510 sayılı yasaya eklenen 60.geçici...

Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürlerine Yönelik Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi
Sosyal Güvenlik Kurumu Nevşehir İl Müdürlüğü tarafından, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürlerine yönelik bilgilendirme ve istişare toplantısı düzenlendi.
6552 Sayılı yasa(Torba yasa) kapsamında 5510 sayılı yasaya eklenen 60.geçici madde uyarınca yapılandırma çalışmalarının etkin ve verimli olarak düzenlenmesini için, Sosyal Güvenlik Kurumu Eğitim Salonunda, Nevşehir Valiliği ile İlçe Kaymakamlıklarına bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlerinin katıldığı Bilgilendirme ve istişare toplantısı düzenlendi.
Toplantıya Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürü Kemal Duran, İl Müdür Yardımcıları ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürleri katıldı. Toplantıda Sosyal Güvenlik Kurumu yetkilileri tarafından katılımcılara Genel Sağlık Sigortalılığı, Gelir Tespiti işlemleri ve Yapılandırma ile ilgili bilgiler verildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327