Süleymanpaşa Belediye Başkanı Eşkinat, Anaokulu Öğrencileri İle Bir Araya Geldi

Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Anaokulunu ziyaret ederek minik öğrenciler ile bir araya geldi.Ziyarette tarihi okul binasını gezerek bilgi alan Başkan Eşkinat, eğitimlerini sürdüren minik öğrenciler...

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Eşkinat, Anaokulu Öğrencileri İle Bir Araya Geldi
Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Anaokulunu ziyaret ederek minik öğrenciler ile bir araya geldi.
Ziyarette tarihi okul binasını gezerek bilgi alan Başkan Eşkinat, eğitimlerini sürdüren minik öğrenciler ile yakından ilgilendi. Öğrencilere sürpriz yapan Başkan Eşkinat, beslenme dersinde öğrencilere de yemeklerini kendisi yedirdi.
Seçim döneminde söz verilen anaokulu ile ilgili olarak yakında ilk adımları atacaklarını söyleyen Başkan Eşkinat, "Süleymanpaşa Belediyesi olarak gerçekleştireceğimiz bu proje öncesi sık sık minik öğrencilerle bir araya gelerek onların eğitimlerini gözleyip değerlendiriyoruz. Bugün de gerçekleştireceğimiz çalışma öncesi hem minik öğrencilerimizi sevindirmek hem de onların enerjisinden faydalanmak istedik" dedi.
Başkan Eşkinat, anaokulu ziyareti sonrası Süleymanpaşa İlkokuluna giderek oradaki öğrencilerle de bir araya geldi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327