Sultan Alparslan Koleji Öğrencileri Muharip Gaziler Derneği’ni Ziyaret Etti

Kars Sultan Alparslan Koleji öğrencileri, Kars Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret etti.Sultan Alparslan Koleji 3/A sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Sibel Baki ile birlikte Muharip Gaziler Derneği’ne geldi. Öğrencileri burada Dernek Başkanı...

Sultan Alparslan Koleji Öğrencileri Muharip Gaziler Derneği’ni Ziyaret Etti
Kars Sultan Alparslan Koleji öğrencileri, Kars Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret etti.
Sultan Alparslan Koleji 3/A sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Sibel Baki ile birlikte Muharip Gaziler Derneği’ne geldi. Öğrencileri burada Dernek Başkanı Yüksel Öztürk karşıladı.
Gazilerle bir araya gelmek istediklerini ifade eden 3/A Sınıf Öğretmeni Sibel Baki, öğrencilere bu vatanı kendilerine emanet eden insanları tanıtmak için böyle bir ziyaret gerçekleştirdiklerini söyledi.
Muharip Gaziler Derneği’nin ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren öğrenciler, “Milletimiz için canlarını veren aziz şehit ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Bizlere emanet ettikleri bu vatana sahip çıkmak için var gücümüzle çalışacağız. Gazilerimize uzun ömürler ve sağlık diliyoruz” dediler.
Öte yandan Sultan Alparslan Koleji öğrencileri Gazileri okullarına davet etti.
Öğrencilerin davetini kabul eden Muharip Gaziler Derneği Başkanı Yüksel Öztürk, Sultan Alparslan Koleji öğrencilerinin kendilerini ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade etti ve en kısa süre de Sultan Alparslan Koleji’nin konuğu olacaklarını belirtti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327