Survivor'da oruç tutmak isteyen yarışmacı var mı?

Ramazan ayının gelmesiyle Survivor'da yarışmacıların oruç tutup tutmadıkları merak konusu oldu. Konu hakkında Acun Ilıcalı kanadından bir açıklama gelmese de, bugüne kadar sadece Turabi'nin oruç tutmak istediği, ona da izin verilmediği biliniyor.

Survivor'da oruç tutmak isteyen yarışmacı var mı?

Survivor 2017 tüm hızıyla devam ediyor. Yarışma devam ederken Ramazan ayının da başlaması akıllara "Survivor'da oruç tutmak isteyen yarışmacı var mı, ya da daha önce Survivor'da oruç tutan yarışmacı oldu mu? " sorularını getirdi.

TURABİ ORUÇ TUTMAK İSTEDİ, UYARILDI!
Bu yıl bildiğimiz kadarıyla hiç bir yarışmacı oruç tutmak isteğiyle, Acun'a ve yapımdaki diğer yetkililere talep iletmedi. Geçtiğimiz yılda da oruç konusu yarışmada açılmadı.

Yarışmanın tarihi boyunca bilinen ilk "Oruç tutmak istiyorum" talebi ise 2015 yılında Survivor All star'da geldi. All Star'da yarışan Turabi, oruç tutmak istedi, ancak programın yapımcıları Turabi'yi oruç tutmaması yönünde uyardı.

TARİH VE SAAT BİLGİSİ VERİLMİYOR
Öte yandan yarışmacılara kurallar gereği tarih ve saat bilgisi verilmiyor. Yani bu nedenle yarışmacılar iftar ve sahur saatlerini de bilmiyor. Hatta özel olarak hesap etmedilerse, yarışmacılar Ramazan'a girildiğinden de habersiz olabilir. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER