Tarihi Alan Başkanlığına Mehmet Gürkan Atandı

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığına Kültür ve Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları Müzeler Genel Müdürlüğü Kurullar Dairesi Başkanı Mehmet Gürkan atandı.Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünden yapılan...

Tarihi Alan Başkanlığına Mehmet Gürkan Atandı
Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığına Kültür ve Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları Müzeler Genel Müdürlüğü Kurullar Dairesi Başkanı Mehmet Gürkan atandı.
Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı Kurulması Hakkında Kanun kapsamda kurulan Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığına, Kültür Varlıkları Müzeler Genel Müdürlüğü Kurullar Dairesi Başkanı Mehmet Gürkan’ın atandığı duyuruldu. Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı Mehmet Gürkan ayağının tozu ile alanı ziyaret etti. Ziyarete Eceabat Kaymakamı Nurettin Dayan, Tanıtma Genel Müdür Yardımcısı Ramazan Çokçevik, Çanakkale Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürü İbrahim Demirci, Milli Park Müdürü Ozan Hacıalioğlu ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz eşlik etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327