Tarsus Orman İşletmesinde Görev Değişimi

Mersin Orman Bölge Müdürlüğü Tarsus İşletme Müdür Vekilliğinden Hüseyin Çakıcıoğlu’nun görevinden ayrılmasıyla yerine, Adana Orman İşletme Müdürlüğü, Müdür Muavini Muhammet Aslanhan atandı.Göreve başlamasıyla birlikte Aslanhan’ı...

Tarsus Orman İşletmesinde Görev Değişimi
Mersin Orman Bölge Müdürlüğü Tarsus İşletme Müdür Vekilliğinden Hüseyin Çakıcıoğlu’nun görevinden ayrılmasıyla yerine, Adana Orman İşletme Müdürlüğü, Müdür Muavini Muhammet Aslanhan atandı.
Göreve başlamasıyla birlikte Aslanhan’ı ziyaret eden Orman Bölge Müdürü Abit Baca ve Tarsus Orman İşletme Müdürlüğü personeli, yeni görevinde başarılar diledi. 1974 Adana, Feke doğumlu olan Aslanhan, 1999 İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi mezunu. 1994 yılında memuriyete Diyanet İşleri Başkanlığı Sarıyer Müftülüğünde başlayan Aslanhan, 2004 yılında Adana Orman Bölge Müdürlüğü Pos Orman İşletme Müdürlüğünde, Söğüt, Eğni ve Şamadan Orman İşletme Şefi olarak görev yaptı. 2011 yılında Adana Orman Bölge Müdürlüğü Koruma Şube Müdürlüğü ve Kadastro Mülkiyet ve İzin İrtifak Şube Müdürlüklerinde mühendis olarak görev yaptı. Aynı yıl Aralık ayında Adana Orman İşletme Müdürlüğü Müdür Yardımcılığı görevine devam ederken Tarsus Orman İşletme Müdürlüğüne atanan Aslanhan, evli ve 3 çocuk babasıdır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327