Taş Medreseliler Ülkücü Arif Yılmaz’ı Andı

Kayserili Taş Medreseli Ülkücüler, 12 Eylül öncesi yaşanan olaylarda hain pusu sonucu şehit olan Ülkücü Arif Yılmaz’ı mezarı başında andı.Asri Mezarlıkta yapılan anma töreninin ardından, şehit ülkücü Arif Yılmaz’ın babası Hafız...

Taş Medreseliler Ülkücü Arif Yılmaz’ı Andı
Kayserili Taş Medreseli Ülkücüler, 12 Eylül öncesi yaşanan olaylarda hain pusu sonucu şehit olan Ülkücü Arif Yılmaz’ı mezarı başında andı.
Asri Mezarlıkta yapılan anma töreninin ardından, şehit ülkücü Arif Yılmaz’ın babası Hafız Osman Yılmaz ziyaret edildi. Ziyaretin ardından Kayserili Taş Medreseli Ülkücüler adına açıklama yapan Gazi Gülmez, “Uğrunda bin yıldan beri milyonlarca şehit verdiğimiz vatanımız, AKP iktidarı eliyle gün ve gün parçalanmaya ve 12 Eylül öncesi benzeri bir iç çatışmaya doğru sürüklenmektedir. Mehmetçik katillerinin bile heykelinin dikildiği, bayrağımızın hergün bir başka yerde indirildiği günlerdeyiz. ABD, AB ve Siyonistler ve işbirlikçisi AKP iktidarını uyarıyoruz, Vatan müdafaası için gerekirse 34 yıl öncesinde şehit verdiğimiz Arif Yılmaz’ların, Mustafa Maraşlıların kervanına katılmaktan çekinmeyeceğiz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327