Tavşanlı’da Öğretmene Darp İddiasi

Eğitim-Bir-Sen Kütahya Şube Başkanı Kamil Uçan ve beraberindeki heyet, Tavşanlı’da öğrenciler tarafından darp edilen öğretmeni ziyaret ederek, "Geçmiş olsun" dileklerinde bulundu.Tavşanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde önceki...

Tavşanlı’da Öğretmene Darp İddiasi
Eğitim-Bir-Sen Kütahya Şube Başkanı Kamil Uçan ve beraberindeki heyet, Tavşanlı’da öğrenciler tarafından darp edilen öğretmeni ziyaret ederek, "Geçmiş olsun" dileklerinde bulundu.
Tavşanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde önceki gün yaşanan olay neticesinde çeşitli yerlerinden darp edilen ve bacağında kırık oluşan öğretmen Kazım Sezer’i Tavşanlı’da tedavi gördüğü hastanede ziyaret eden Eğitim-Bir-Sen Kütahya Şube Başkanı Kamil Uçan, "Öğrencilere eğitim vermek amacıyla her türlü fedakarlığı gerçekleştiren öğretmen arkadaşlarımızın bu tür üzücü olaylarla gündeme gelmesi bizleri üzmüştür. Öğretmenlerimize karşı yapılan her türlü olumsuz davranış ve şiddete karşı tüm halkımızın aynı tepkiyi vermesi geleceğimizin inşası açısından büyük önem taşımaktadır. Değerli öğretmen arkadaşımıza yapılan bu çirkin davranışı kınıyor ve bu ve benzeri davranışları gerçekleştirenler hakkında gereğinin yapılmasını talep ediyoruz. Öğretmenimizin şahsında tüm eğitim camiasına, ’Geçmiş olsun’ diyor ve bu tür üzücü olayların tekrarlanmaması için gerekli tedbirlerin alınmasını temenni ediyoruz” dedi.
Öğretmen Kazım Sezer bu ve benzeri üzücü olayların bir daha yaşanmamasını dileyerek, geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Eğitim-Bir-Sen yetkililerine teşekkür etti.
Tavşanlı ilçesinde bir grup öğrencinin, okuldan çıkmalarına izin vermeyen öğretmeni döverek ayağını kırdıkları iddia edilmişti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327