Tbmm Eski Başkan Vekili Alptekin’den Coşkunyürek’e Ziyaret

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) 21. döneminde Fazilet Partisi Bolu milletvekili, 22. döneminde ise AK Parti Ankara Milletvekili olarak iki dönem mecliste görev yapan AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Bolulu Avukat İsmail Alptekin,...

Tbmm Eski Başkan Vekili Alptekin’den Coşkunyürek’e Ziyaret
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) 21. döneminde Fazilet Partisi Bolu milletvekili, 22. döneminde ise AK Parti Ankara Milletvekili olarak iki dönem mecliste görev yapan AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Bolulu Avukat İsmail Alptekin, Bolu İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek’i parti binasında ziyaret etti.
Fazilet Partisi Kurucu Genel Başkanlığı ile Adalet ve Kalkınma Partisi kurucu üyesi olan, ayrıca TBMM Başkanvekili görevinde de bulunan ve şuanda AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Vakıfbank Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini yürüten Alptekin, mecliste bir dönem birlikte görev yaptığı Coşkunyürek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Alptekin, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ ile birlikte parti binasına gelerek eski mesai arkadaşı ile bir süre sohbet etti.
Ziyaretten dolayı son derece memnun olduğunu belirten tecrübeli siyasetçi Yüksel Coşkunyürek, eski mesai arkadaşları tarafından hatırlanmanın ve ziyaret edilmenin mutluluk verici bir olay olduğunu söyledi. Coşkunyürek, iki dönem meclis çatısı altında görev yapan Alptekin’in Bolu için önemli çalışmalara imza attığını vurgulayarak, “Bir dönemi Bolu milletvekili olarak iki dönem meclis çatısı altında ilimize ve ülkemize büyük hizmetlerde bulunan Sayın Alptekin’in ziyareti bizlere büyük onur ve mutluluk verdi. Vekilimiz ve Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanımız Alptekin, meclis görevi bitse de hala Bolu halkına hizmet etmeye devam ediyor. Başkent’te bizlerin de her zaman destekçisi oluyor. Kendisine tekraren nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327