Terme Tso Ve Mmo İşbirliği İle Eğitim

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi ve Terme Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) işbirliğiyle Terme’de “LPG Otogaz İstasyonları Taşıt Dolum Personeli (Pompacı) Kursu” düzenlendi.Düzenlenen kursa LPG istasyonlarında çalışmakta olan...

Terme Tso Ve Mmo İşbirliği İle Eğitim
Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi ve Terme Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) işbirliğiyle Terme’de “LPG Otogaz İstasyonları Taşıt Dolum Personeli (Pompacı) Kursu” düzenlendi.
Düzenlenen kursa LPG istasyonlarında çalışmakta olan 18 personel katıldı. İki gün devam eden eğitimde MMO Meslek İçi Eğitim Merkezi(MİEM) Eğitmeni Makine Mühendisi Faik Yılmaz tarafından katılımcılara çeşitli konu başlıklarında eğitim verildi.
Eğitimle ilgili açıklama yapan MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özkan Er, “Sıvılaştırılmış Petrol Gazları (LPG) Piyasası Eğitim ve Sorumlu Müdür Yönetmeliği”nin verdiği yetki kapsamında sektöre yönelik eğitimler düzenlediklerini, eğitimlerin oda üyelerine ve kamuoyuna yönelik olarak artarak devam edeceğini söyledi.
Eğitim sonunda yapılan sınavda başarılı olan kursiyerlere “LPG Otogaz İstasyonları Taşıt Dolum Personeli (Pompacı) Kursu” sertifikası verilecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327