Tesk Genel Başkanı Palandöken’den Başkan Türel’e Ziyaret

Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i ziyaret etti.Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken,...

Tesk Genel Başkanı Palandöken’den Başkan Türel’e Ziyaret
Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i ziyaret etti.
Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, TESK Genel Başkanvekili M.Burhan Aksak, TESK Yönetim Kurulu Üyesi Alican Ebedinoğlu, TESK Denetim Kurulu üyesi ve Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok, AESOB Başkanvekilleri Adlıhan Dere, Mehmet Ali Alkan ve AESOB Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türeli makamında ziyaret etti.
TESK Başkanı Palandöken ziyarette yaptığı konuşmada, Başkan Türel’in göreve geldiği 150 günlük kısa bir sürede Antalya’da çok şeyi değiştirdiğini belirterek, “Ben 45 yıldır çeşitli sıfatlarla çeşitli görevlerle, devlet büyükleriyle ve yerel yönetimlerle çalıştım. Pek çok belediye başkanı gördüm, vatandaşa hizmet eden ile etmeyeni çok iyi bilirim. Ankara’daki göreviniz sırasında da sizinle güzel şeyler yaptık. Esnafa hep yardımcı oldunuz” dedi.
Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ise makamların geçici olduğunu, hizmetler ve dostlukların baki olduğunu söyledi. Başkan Türel, “Biz sizden hep dostluk gördük. Bu makamlar hiçbirimize baki değil. Hepimiz için zamanı gelince ayrılacağımız makamlar ama biz sizin dostluğunuzu her yerde şerefle dile getiriyoruz. Biz hizmet için yola çıktık ve kaldığımız yerden de devam ediyoruz. Ankara’da görev yaptığımızda da mümkün oldukça baki kalan kubbede hoş bir seda bırakmaya çalıştık” dedi.
Ziyaretten AVM’lerle ilgili soru üzerine ise Başkan Türel, yeni bir AVM projesinin sözkonusu olmadığını belirterek, “Şu anda hiç böyle bir şey aklımızda yok. Gelecekte de yok. Fakat ileride böyle bir şey gündeme AESOB ile konuşur, tartışır ve Antalya esnafını koruyacak bir şekilde bir mutabakata varırız. Ama şuan böyle bir şey söz konusu bile değil” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327