Trabzon’da Sanat Günleri Etkinliği Devam Ediyor

Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve Trabzon İl Emniyet Müdürü Murat Köksal, Sanat Günleri etkinliklerinin gerçekleştirildiği Trabzon Sanatevi’ni ziyaret etti. Sanatevi yönetimi...

Trabzon’da Sanat Günleri Etkinliği Devam Ediyor
Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve Trabzon İl Emniyet Müdürü Murat Köksal, Sanat Günleri etkinliklerinin gerçekleştirildiği Trabzon Sanatevi’ni ziyaret etti. Sanatevi yönetimi ve üyelerinden etkinliklerle ilgili bilgi alan Vali Öz ve Başkan Gümrükçüoğlu, Sanat Günleri kapsamında Sanatevi’nin bahçesinde sergilenen fotoğrafları da incelediler.
Ziyarette Trabzon’un metrekaresine en çok sanatçı düşen il olduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu, Trabzon Sanatevi’nin bu yıl altıncısını gerçekleştirdiği sanat günleri etkinliklerine Büyükşehir Belediyesi olarak destek olmaktan mutluluk duyduklarını ifade ederek, “Sanatıyla, sanatçısıyla Türkiye’ye damga vuran bu kadim şehrin değerli sanatçılarının dün olduğu gibi bugün de yanlarındayız, yarın da yanlarında olacağız. Burada düzenlenmekte olan sanat günleri etkinlikleri, Trabzon şehrinin çok büyük bir zenginliğidir” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327