Ümit Besen'den nostaljik gece!

Kuzey Kıbrıs’ta Merit Royal Hotel bünyesinde gazino kültürünü yaşatan Maxim Royal, yine bir usta ismi ağırladı. 36 yıllık kariyerine birbirinden önemli albümler sığdıran romantik müziğin usta yorumcusu Ümit Besen, konuklarına keyifli bir gece yaşattı.

Ümit Besen'den nostaljik gece!

36 yıllık kariyerine birbirinden önemli albümler sığdıran romantik müziğin usta yorumcusu Ümit Besen, konuklarına keyifli bir gece yaşattı. 
Rezervasyonları günler öncesinden dolan Maxim Royal’de konuklar, tam anlamıyla bir müzik ziyafeti yaşadı. Son dönemde piyano dışındaki diğer enstrümanlara olan hakimiyeti ile de kendinden söz ettiren, davul ve elektro gitar ile rock parçalarını da ustaca yorumlayan Ümit Besen, alkışlar arasında sahneye geldi. ARTık bir Ümit Besen klasiği olan ve kendisiyle özdeşleşen parçalarını art arda seslendiren Ümit Besen, “Sizleri görmeyeli yıllar oldu. Kıbrıs’ı özledik. Son çıkarmış olduğum albüme göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederim” diyerek konuklarını selamları. Ümit Besen, nostalji ve romantizmin dorukta olduğu gecede, unutulmaz söz yazarı Aysel Gürel’in kendisine yazdığı ve kendisinin de Kıbrıs’ta bestelemiş olduğu ‘’Kader Utansın” şarkısına da yer verdi. Gece, sanatçının bir zamanlara damgasını vuran hareketli parçalarıyla hızlandı. Şarkılara hep bir ağızdan eşlik eden konuklar geceyi danslarıyla sonlandırdı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner326