Üniversite Öğrencilerden Kartopu Savaşı

Tüm yurdu etkisi altına alan kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkilerken, bazıları içinse eğlenceye dönüştü. Kütahya Zafer Meydanı’nda bir araya gelen onlarca üniversiteli öğrenci, kartopu savaşı yaptı.Yurdun dört bir tarafından...

Üniversite Öğrencilerden Kartopu Savaşı
Tüm yurdu etkisi altına alan kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkilerken, bazıları içinse eğlenceye dönüştü. Kütahya Zafer Meydanı’nda bir araya gelen onlarca üniversiteli öğrenci, kartopu savaşı yaptı.
Yurdun dört bir tarafından ve yabancı ülkelerden Dumlupınar Üniversitesi’ne gelen öğrenciler, sosyal paylaşım sitesi üzerinden haberleşerek Zafer Maydanı’nda buluştu. Burada üniversitenin bölümleri arasında kendi gruplarını oluşturan öğrenciler, saatlerce kartopu savaşı yaptı.
Üniversiteliler paylaşım sitesinde kartopu savaşını eğlenmek için yaptıklarını belirten öğrenciler, “Bu etkinliği eğlenmek için yapıyoruz. Amacımız kimseye zarar vermek değil. Hatta kar toplarını yumuşak karlardan yapmaya dikkat edildi. Sorunsuz ve düzgün bir etkinlik olacağını umut ediyoruz. Keşke dünyadaki bütün savaşlar kar topu savaşı gibi olsa” diye konuştular. (EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327