Üniversite Öğrencilerinden Yurtta Çiğ Köfte Ziyafeti

Kastamonu’da hizmet veren Sıla Öğrenci Yurdunda çiğ köfte partisi düzenlendi.Kastamonu Üniversitesi Orman Fakültesi Yüksek Lisans Öğrencisi aynı zamanda Sıla Erkek Öğrenci Yurdunda öğrenci temsilciliği görevini yürüten Aşır Er’in...

Üniversite Öğrencilerinden Yurtta Çiğ Köfte Ziyafeti
Kastamonu’da hizmet veren Sıla Öğrenci Yurdunda çiğ köfte partisi düzenlendi.
Kastamonu Üniversitesi Orman Fakültesi Yüksek Lisans Öğrencisi aynı zamanda Sıla Erkek Öğrenci Yurdunda öğrenci temsilciliği görevini yürüten Aşır Er’in uğurlama gecesinde öğrencilere ve misafirlere çiğ köfte ve yaş pasta ikram edildi.
Kastamonu Şaban-ı Veli Eğitim Kültür ve Sağlık Hizmetleri Derneğince organize edilen geceye, dernek yöneticileri ve üyeleri ile yurt yönetimi ve öğrenciler katıldı.
Sıla Öğrenci Yurdu Müdürü Enis Köklü, “Arkadaşımız Aşır Er öğrenci temsilcisi olarak yurdumuza büyük katkı sağlamıştır. Çalışkanlık, dürüstlük, fedakârlık arkadaşımızın en büyük özelliklerindendir. Hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki hayatında da başarılar ve mutluluklar dileriz” dedi.
İhlas Holding Bölge Temsilcisi Ahmet Baysan ise, Aşır Er’e hediyesini vererek başarılar diledi.
Kayseri Orman Bölge Müdürlüğüne Orman Mühendisi olarak tayini çıkan Aşır Er de, “Sizleri tanımak, sizlerle beraber olmak beni çok mutlu etti. Bana çok şey kazandırdı. Başarımı Sıla Yurdundaki kültürel faaliyetlere borçluyum. Hepinize çok teşekkür ederim” diye konuştu.
Konuşmaların ardından davetlilere, çiğ köfte ve yaş pasta ikram edildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327