Ünlü sanatçıdan kötü haber!

 Ağzından ve burnundan kan gelen ünlü isim Gökhan Kırdar apar topar hastaneye kaldırıldı. Kırdar'ın tedavisine yoğun bakım ünitesinde devam ediliyor. Gökhan Kırdar’ın pazar gününden beri yoğun bakımda olduğu öğrenildi.

Ünlü sanatçıdan kötü haber!

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre; ağzından kan geldiği, bunun üzerine apar topar hastaneye kaldırıldığı iddia edilen Gökhan Kırdar’ın tedavisine Maltepe Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yoğun bakım ünitesinde devam ediliyor.

GÖKHAN KIRDAR KİMDİR?

Aydınlı olan Gökhan Kırdar, 2 Haziran 1970 tarihinde dünyaya geldi. Babası Nevzat bey İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar mezunu bir resim sanatçısı, annesi ise Müzeyyen Hanım Güzel Sanatlar Lisesi mezunu idi. 3 kardeş olan Gökhan Kırdar'ın bir abisi bir de ablası vardır.

Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunu sanatçı Gökhan Kırdar 1994 yılında ilk albümü Serseri mayın ile müzik piyasasındaki yerini aldı ve özellikle Yerine Sevemem isimli şarkı ile büyük bir çıkış yakaladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327