Urla’da Yeni Eğitim-öğretim Yılı Törenle Başladı

Urla Cumhuriyet Meydanı’nda 2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılı ile 15-19 Eylül İlk Öğretim Haftası dolayısıyla tören yapıldı.Törene Urla İlçe Milli Eğitim Müdürü İzzet Gündüz, Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, İlçe Milli Eğitim...

Urla’da Yeni Eğitim-öğretim Yılı Törenle Başladı
Urla Cumhuriyet Meydanı’nda 2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılı ile 15-19 Eylül İlk Öğretim Haftası dolayısıyla tören yapıldı.
Törene Urla İlçe Milli Eğitim Müdürü İzzet Gündüz, Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Urla Belediyesi Meclis Üyeleri öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü İzzet Gündüz’ün Atatürk Anıtı’na çelenk sunumunun ardından, saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu.
Şehit Kemal İlkokulu, Atatürk İlkokulu ve Egiad Ortaokulu’nun katıldığı törende; İlçe Milli Eğitim Müdürü İzzet Gündüz, öğrencilere yeni eğitim-öğretim yılı için başarılar diledi. 2014-2015 eğitim ve öğretim yılının tüm öğrencilere hayırlı olmasını dileyen Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar da “Başarılı bir eğitim ve öğretim yılı olmasını temenni ediyorum” dedi.
İlköğretim Haftası kutlamaları ise 17 Eylül Çarşamba günü saat 14.00’te Şehit Kemal İlkokulu’nda gerçekleşecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327