Uyuşturucu Taciri Cezaevine Konuldu

Kayseri Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince, yapılan çalışmalarda uyuşturucu ticareti yapan bir kişi çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.Edinilen bilgiye göre Kayseri’de...

Uyuşturucu Taciri Cezaevine Konuldu
Kayseri Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince, yapılan çalışmalarda uyuşturucu ticareti yapan bir kişi çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Edinilen bilgiye göre Kayseri’de uyuşturucu ticareti yapan C.Y. hakkında delillendirme çalışması yapıldığı öğrenildi. Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda Gülük Mahallesi Pancar Sokak üzerinde H.Ö.’nin 18 gram esrar maddesi ile yakalanarak gözaltına alındığı bildirildi. Bir başka çalışmada ise E.D. isimli şahsın 1 gram esrar maddesi ile yakalandığı kaydedildi.
Yapılan delillendirme çalışmaları sonrasında uyuşturcu ticareti yaptığı tespit edilen C.Y.’nin şehirler arası otobüs terminalinde yakalanarak gözaltına alındığı, elindeki poşetin içinden ise 480 gram esrar maddesinin ele geçirildiği bildirildi.
C.Y.’nin hakkında yapılan soruşturma sonrasında tutuklanarak cezaevine gönderildiği kaydedildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327