Üzülmez Koü Dekanlarını Ziyaret Etti

Kartepe Belediye Başkanı İbrahim Üzülmez, Kocaeli üniversitesinde yeni atanan dekan ve dekan yardımcılarını ziyaret etti.Kocaeli Üniversitesi’nde gerçekleşen ziyarette Kartepe Belediye Başkanı İbrahim Üzülmez, Rektör Yardımcısı Prof....

Üzülmez Koü Dekanlarını Ziyaret Etti
Kartepe Belediye Başkanı İbrahim Üzülmez, Kocaeli üniversitesinde yeni atanan dekan ve dekan yardımcılarını ziyaret etti.
Kocaeli Üniversitesi’nde gerçekleşen ziyarette Kartepe Belediye Başkanı İbrahim Üzülmez, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Küçük ile görüştükten sonra KOÜ Başhekimi Prof. Dr. Zafer Cantürk, Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Hüsnü Efendi, Sağlık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Pervin İşeri’yi ziyaret etti.
Çeşitli konularda istişarede bulunduktan sonra, yeni görevlerinde kendilerine başarılar dileyen Başkan Üzülmez, “Gençlerimizin geleceği için eğitim yuvası üniversitelerimiz çok önemlidir. Yapılan çalışmalar ve hayata geçirilen projeler ile hem üniversitemiz hem de ilimiz kalkınacaktır. Bu kapsamda üzerimize düşecek olan görevleri yapmaya ve destek olmaya hazırız” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327