Vali Büyük Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Adana Valisi Mustafa Büyük, Doğankent ve Solaklı bölgesindeki muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya geldi. Dile getirilen talep ve beklentileri dinleyen Vali Mustafa Büyük, vatandaşlara hizmette, yerel yönetimler ile birlikte hareket etme gayretinde...

Vali Büyük Muhtarlarla Bir Araya Geldi
Adana Valisi Mustafa Büyük, Doğankent ve Solaklı bölgesindeki muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya geldi. Dile getirilen talep ve beklentileri dinleyen Vali Mustafa Büyük, vatandaşlara hizmette, yerel yönetimler ile birlikte hareket etme gayretinde olduklarını söyledi ve ekledi;
Doğankent ve Solaklı bölgesindeki muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelen Vali Mustafa Büyük, mahalle parkında gerçekleşen buluşmada, kamu kurum ve kuruluşları ile yerel yönetimler arasında işbirliği içinde olarak, kentin tüm bölgelerinde sağlık ve eğitim başta olmak üzere, haftanın yedi günü ve yirmi dört saati en iyi şekilde hizmet verme gayretinde olduklarını söyledi.
"NÜFUS DA HİZMET İHTİYACI DA ARTIYOR"
Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, Yüreğir Kaymakamı Turgut Subaşı ve Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ile kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticilerinin de hazır bulunduğu toplantıda, muhtarlar ve vatandaşları tek tek dinleyerek, yaşanılan sorunların çözümü konusunda gösterilen çalışmaları anlatan Vali Mustafa Büyük, nüfusun arttığı bölgelerde altyapı başta olmak üzere eğitim, sağlık, çevre gibi çeşitli alanlarda hizmet ihtiyaçlarının arttığına dikkat çekti. Yaşanan eksikliklerin giderilmesi konusunda gereken tüm çabanın sarf edildiğini ifade eden Vali Büyük, “Spordan sağlığa, eğitimden, çevre konusuna kadar yaşamın her alanında, yerel yönetimlerle birlikte hizmet üretmenin gayreti içinde olacağız” dedi.
"ELBİRLİĞİ İÇİNDE GAYRETLE ÇALIŞACAĞIZ"
Tek amaçlarının, vatandaşa en iyi şekilde hizmet vermek olduğunu vurgulayan Vali Mustafa Büyük, “Kamu kurum ve kuruluşlarımız ve yerel yönetimlerimizle el ele vererek, sağlık ve eğitim başta olmak üzere tüm alanlarda 7 gün 24 saat hizmet verme arzusundayız. Hizmet verme noktasında yaşanan tüm eksiklikleri süratle giderme gayreti içinde olacağız. Muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın dile getirdikleri çeşitli hizmet alanlarında vatandaşlarımızın mutluluğu için elimizden gelen tüm gayreti gösterme kararlılığındayız” diye konuştu.
SAĞLIK OCAĞINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
Vali Mustafa Büyük, muhtarlar ve vatandaşlarla buluştuğu Doğankent ve Solaklı bölgesinde, Adana Devlet Hastanesi Doğankent Ek Hizmet Birimi’nde incelemelerde bulundu. İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Özer ile Halk Sağlığı Müdürü Dr. Alper Acil’den 112 ilk yardım ve acil sağlık hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi alan Vali Mustafa Büyük, Türkiye’nin sağlık alanında son yıllarda çok büyük bir gelişim kaydettiğini, Adana’daki sağlık yatırımlarının da sevindirici boyutta olduğunu ifade etti. Vali Büyük, yetkililerin dile getirdikleri Doğankent’teki ek sağlık hizmet birimindeki eksikliklerin süratle giderilerek, bölgedeki sağlık hizmetlerinin daha da güçlendirileceğini sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327