Vali Büyükersoy’a Teşekkür Ziyareti

Muş Valisi Vedat Büyükersoy, merkeze bağlı Ziyaret köyünden gelen heyeti makamında kabul etti.Köylerine yapılan asfalt yoldan dolayı çok sevinçli olduklarını dile getiren Ziyaret Köyü Muhtarı Hüseyin Sevinç, bu sevinçlerini Vali Büyükersoy’la...

Vali Büyükersoy’a Teşekkür Ziyareti
Muş Valisi Vedat Büyükersoy, merkeze bağlı Ziyaret köyünden gelen heyeti makamında kabul etti.
Köylerine yapılan asfalt yoldan dolayı çok sevinçli olduklarını dile getiren Ziyaret Köyü Muhtarı Hüseyin Sevinç, bu sevinçlerini Vali Büyükersoy’la paylaşmak istediklerini belirterek, teşekkür ziyaretinde bulunduklarını vurguladı. Sevinç, “Yıllardan beri tozla dumanla boğuşuyorduk. Devletimiz her yıl yolumuzu yapıyor, ancak kış şartlarından dolayı yol her yıl tahrip oluyordu. Yapılan sıcak asfalttan dolayı köy halkı adına başta Sayın Valimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.
Vali Büyükersoy ise, “İlimizin, kışın çok soğuk bir il olması nedeniyle sıcak asfalt yapma sistemine başladık. Bu yıl ilk kez Ziyaret köyümüzde köy yoluna sıcak asfalt dökülmeye başlamıştık. Ziyaret, Sütlüce, Çöğürlü köyleri, Üçevler, Ekindüzü, Ağılı grup köy yolları, Üçdere, Suboyu grup köy yolları ve aynı zamanda ilçelerimizde de daha burada adını sayamadığım birçok köyümüz için de imkânlar dâhilinde altyapı hazırlığı yapıldı ve standartlara uygun hale getirildi, asfalta kavuşturuldu. Bu devletimizin asli görevlerindendir. Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizler için en güzel motivasyon kaynağıdır. Ben buradan gayretli çalışmalarından dolayı İl Özel İdaresi ekiplerine vatandaşlarımız adına teşekkür ediyorum. Devlet olarak her köye, her mezraya iyi hizmet götürme gayreti içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın huzuru, güvenliği, rahatı, bizim için en önemli unsurdur” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner322

banner326

banner327