Vali Güzeloğlu’ndan İlk Ziyaret Başkan Doğan’a

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ilk belediye ziyaretini İzmit Belediyesi’ne yaptı.Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti. Belsa önünde karşılayan İzmit Belediye Başkanı...

Vali Güzeloğlu’ndan İlk Ziyaret Başkan Doğan’a
Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ilk belediye ziyaretini İzmit Belediyesi’ne yaptı.
Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti. Belsa önünde karşılayan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’a İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu da eşlik etti. Ziyarette konuşan Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ı eski yıllardan tanıdığını belirterek, “Ben Gümüşhane Valisi iken, Başkan Doğan da milletvekili olarak görev yapmaktaydı. Kendisi de Gümüşhaneli olduğu için birlikte çalışma fırsatı bulmuştuk. Bugün de Kocaeli Valisi olarak yeniden kendisiyle birlikte çalışma fırsatı yakaladık. İzmit ilçemiz ülkemizin gözbebeği. Her açıdan örnek alınması gereken çalışmalar var. Başkanımızın şehrimize ve Türkiye’ye değer katan çok önemli çalışmaları var. Birlikte bu çalışmalarımızı devam ettirerek şehrimizi daha da iyiye götüreceğiz” dedi.
Vali Güzeloğlu’nu İzmit halkı adına ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Doğan ise, “Sizlere görev süreniz içerisinde sağlıklı sıhhatli huzur içerisinde olmanızı diliyoruz. Biz de İzmit Belediyesi olarak görev süremiz boyunca bir ekip anlayışı içerisinde İzmitimizin, Kocaelimizin halkımızın refahı, huzuru daha mutlu aileleri ile yaşaması için uğraşacağız. Bu uğraşlarımız sonucunda, inanıyoruz ki bizim yeni bir İzmit hedefimizin daha büyük fotoğrafı olan yeni Türkiye fotoğrafıyla bütünleşen, onu destekleyen, güçlendiren ve yarınlarda da bayrağımızın, ülkemizin, milletimizin daha güçlü ellerde olmasını sağlayan hedeflere ulaşırız” şeklinde konuştu.
Konuşmalar sonrasında Başkan Doğan eşliğinde belediye binasını gezen Vali Güzeloğlu, gezinin ardından İzmit Belediyesi’nden ayrıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327